قیمت خدمات سئو

استاندارد

قیمت سئو براساس میزان رقابت کلمات کلیدی تعیین می گردد. از آنجائیکه که ممکن است در زمان های مختلف رقابت بر سر کلمات کلیدی متفاوت باشد و به طور مثال در فصل هایی از سال رقابت بر سر برخی خدمات و محصولات بیشتر از فصل های دیگر سال باشد لذا قیمت سئو را نمی توان به صورت مشخصی ارائه کرد.

در این بخش برای برخی از کلماتی که دارای رقابت متوسط هستند جدول قیمت سئو برای کاربران محترم تهیه گردیده تا برای ارزیابی و تصمیم گیری های بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت خدمات سئو در دو بخش سئو داخلی (on page seo) و سئو خارج از سایت (off page seo) محاسبه و ارائه می گردد. باید توجه کرد که تصور اینکه با یک بار هزینه سئو می توان سایتی را برای مدت نامحدود در رتبه های اول گوگل حفظ کرد بسیار اشتباه است چرا که سئو یک مفهوم رقابتی است و مسلماً حتی اگر بهترین سئو را برای سایت خود انجام داده باشید باز هم ممکن است پس از مدتی رقبای شما با تکنیک های مختلف از شما پیشی بگیرند. بنابر این قیمت سئو به دو بخش دائمی و رقابتی قابل ارائه می باشد.

بخش دائمی سئو مربوط به سئو داخل سایت onpage-seo قالب کلی سایت، بهینه سازی کدهای سایت، بهینه سازی عکس ها و تصاویر، سئو مطالب درج شده از نظر رعایت اصول تعریف شده برای الگوریتم گوگل بوده که با یکبار هزینه قالب سایت شما برای همیشه بهینه سازی می شود و بخش دوم مربوط به سئو کلمات کلیدی یا سئو خارج سایت offpage-seo است که بدلیل رقابتی بودن ممکن است پس از مدتی از رتبه های بالاتر به رتبه های پایین تر نزول کنید که نیاز به پشتیبانی سئو به صورت ماهیانه و یا سالیانه می باشد که هزینه این پشتیبانی براساس میزان رقابت کلمه متفاوت خواهد بود.

شرح خدمات سایت هایی که توسط ما طراحی نشده اند سایت های طراحی شده گروه ما
بهینه سازی داخلی سایت onpage-seo 500000 تومان

buy

300000 تومان

buy

سئو یک کیورد 1500000 تومان

buy

1500000 تومان

buy

سئو دو کیورد 2800000 تومان

buy

2800000 تومان

buy

سئو سه کیورد 4000000 تومان

buy

4000000 تومان

buy

هزینه لینک بیلدینگ خارجی 500000 تومان

buy

500000 تومان

buy

توضیحات:
هزینه های اعلام شده برای کلمات کم ترافیک بوده و چنانچه کیورد شما از کیوردهای پرترافیک می باشد لازم است برای برآورد قیمت حتماً با این گروه تماس حاصل فرمایید.
هزینه پشتیبانی هر کلمه کلیدی براساس میزان رقابت آن کلمه از ماهیانه 350 هزار تومان به بالا می باشد.
خدمات سئو برای سایت های طراحی شده این گروه تضمینی بوده و در غیر این صورت هزینه لینک بلیدینگ کسر و مابقی عودت داده خواهد شد.
برای توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید. 66025804- 091361139602 شرکت رایانمهر افرانت. (گروه سئو اس او اس)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *